להפוך אתר לאפליקציה

שאלות ותשובות

רוצים לקבל יותר מידע לפני שתהפכו את האתר שלכם לאפליקציה מהממת ורווחית? הכנו לכם תשובות לשאלות נפוצות שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה!

תשובות לשאלות נפוצות בנושא הפיכת אתר לאפליקציה

במודל שלנו אין כלל עלויות פיתוח ונקמה על מנת לאפשר לכל אדם וכל עסק לקבל את האפשרות שתהיה לו אפליקציה מקצועית מבלי לשבור קופות חיסכון ולהסתכן בהפסד של סכומי עתק.

מודל התשלום שלנו הוא ריטיינר חודשי ומוזל של 330 ש”ח בחודש בלבד ואתם לא צריכים לדאוג משום דבר, אנחנו נדרג לעדכוני אפליקציה במידת הצורך.

המון!! אתם לא הולכים לעשות כלום ולדאוג מכלום, אנחנו נבנה לכם את התיאור לאפליקציה, נרשום אותה לחנויות של גוגל ושל אפל*, נעצב לכם את התמונות וצילומי המסך ועוד בונוסים מדהימים אם תלכו איתנו יחד לדרך ארוכה ומשתלמת!

אצלנו השירות הכל כלול רק שלא צריך צמיד, אם אתם איתנו אתם תקבלו מאיתנו שירות אישי ומענה לכל פנייה ונושא. אנחנו נעדכן אתכם תקופתית על התקדמות האפליקציה שלכם, נדאג לעשכונים שוטפים במידה ותדרשו לכך על ידי גוגל ואפל, שדרוג ועדכון תכנים במידת הצורך ועוד.

כן! כיום התראות פוש הן שיטת הפרסום עם אחוזי ההמרה הגבוהים ביותר, כל מי שהוריד את האפליקציה שלכם יוכל לקבל מכם התראות עם הלוגו של האפליקציה שלכם.

אם עוד לא קראתם את כל היתרונות העסקיים בפיתוח אפליקציה לעסק שלכם בעמוד הבית שלנו אז קודם כדאי לכם מאוד לקרוא את זה אבל אם אתם רוצים את השני סנט שלנו בקצרה: הפיכת האתר שלכם לאפליקציה היא הזדמנות מדהימה למנף את העסק שלכם ולייצר מקורות רווח נוספים.

ביחד נעשה פגישת עבודה בה נכין איפיון מלא, נבנה מודל כלכלי (אם תרצו), תוכנית פעולה ולוח זמנים. אצלנו אף אחד לא עובד לבד הכל אנחנו נעשה בעבודת צוות משותפת בשביל מקסימום הצלחה.

האפליקציה שלכם מאפשרת לכם לצבור רשומים חדשים שיקבלו עדכונים שוטפים מהעסק על מבצעים, שירותים חדשים ותכנים חדשים, תוכלו להגדיל את מקורות התנועה שלכם משמעותית וליצור קהל שבוי ונאמן, במידה ויש לכם את מכירות תוכלו לקדם מכירות ולתת ללקוחות אפשרות יציבה וקבועה לרכוש מכם תמיד מבלי הטרחה של לחפש בגוגל וכל פעם להיכנס מחדש לאתר.

דילוג לתוכן