להפוך אתר לאפליקציה
הפיכת אתר לאפליקציה

5 יתרונות של הפיכת אתר לאפליקציה

אז שמעתם על היתרונות של הפיכת אתר לאפליקציה ? היום נדבר על הטרנד החם החדש בתחום הדיגיטל לבעלי עסקים, עמותות וחברות עסקיות – פיתוח של אפליקציה מבוססת על האתר אינטרנט שלכם.

אתר אינטרנט – הבסיס להכל

לכולם כבר יש היום אתר אינטרנט ולמי שלא כנראה חי במאה הקודמת, אתר אינטרנט אישי הוא השער לעולם הגדול של האינטרנט, הוא המפתח לקמפיינים ממומנים, לקידום אורגני ולקבל הפניות איכותיות מפעילות ברשתות חברתיות ובאינטרנט בכלל. בכל הקשור לאתרי אינטרנט אנחנו ממליצים לכם לפנות אל החברה הגלובלית לשירותים דיגיטליים המתמחה באתרי וורדפרס ואתרים מורכבים.

אפליקציה מבוססת אתר – השלב הבא

אבל היום כדי להתבלט זה לא תמיד מספיק, אם יש לכם אתר אתם בטח יודעים שהאתר שלכם הוא כנראה ההוצאה הכי קטנה שהייתם צריכים להוציא בעולם הדיגיטל, קמפיינים, קידום אורגני, מאמרים אלו הוצאות מתמשכות ויקרות הרבה יותר

ריכזנו לכם כאן יתרונות של הפיכת אתר לאפליקציה (למרות שיש 50+, כן ספרנו…)

יתרונות של הפיכת אתר לאפליקציה

5 יתרונות של הפיכת אתר לאפליקציה

 1. לבלוט בנוף
  לכמה מהמתחרים שלכם יש אתר? לכולם כנראה ולכמה מהם יש אפליקציה פרטית? כנראה אף אחד או מעטים, להיות חלוצים בתחום מקנה יתרון מאוד משמעותי בעסקים, זה משדר ללקוחות שלכם שלא רק שאתם לא נשארים מאחור אתם גם מובילים את הענף, אתם טכנוןלוגים מתקדמים ורצים קדימה, מסר שמשדר להם שכדאי להם להיצמד אליכם.
 2. חווית משתמש
  שמעתם את המושג הזה כבר? היום כולם מדברים על זה ובצדק, חווית משתמש היא מה שקובע את הרושם של לקוחות חדשים או פוטנציאלים ואת ההישארות שלהם אצלכם, חווית משתמש כוללת בה מספר תחומים, גם שירות לקוחות, גם איכות הגלישה באתר וגם מתן פתרונות שמקלים על החיים של הלקוחות שלכם, באמצעות הפיכת אתר לאפליקציה תהיה לכם אפליקציה שמאפשרת ללקוחות להישאר מחוברים אליכם בלי להתאמץ יותר מדי – וזה יתרון גדול!
 3. חיזוק החיבור האישי
  כן כן, בעידן האינטרנט לא פשוט לייצר חיבור אישי ואמיתי עם הלקוח אז כדי לחתור ישירות לנקודה שלנו אני אשאל אתכם רגע שאלה פשוטה, מה יותר אישי? מחשב? או טלפון? נכון טלפון, האם אתם נמצאים על הטלפון של הלקוחות שלכם? אם לא אפליקציה היא הפתרון המושלם, אתם אפילו יכולים להציע הטבה מסוימת כדי לעודד אותם להוריד את האפליקציה שלכם ולהשאיר אותה אצלהם במכשיר – אל תדאגו אנחנו נשמח לייעת לכם איך עושים את זה נכון.
 4. הגדלת מכירות
  כמה עולה לכם לפרסם קמפיינים בגוגל ופייסבוק? לדוור? ולהרים טלפונים ללקוחות? לא יותר פשוט לשים התראה באתר והאפליקציה על מבצע חדש ולעודד אותם ליצור אתכם קשר ולא הפוך? בעידן שלנו היום אלפי עסקים רודפים ומתחרים בכל יום על תשומת הלב שלנו, האם אתם עוד אחד מתוך אלף? עוד עסק שמנסה נואשות לשכנע את הלקוחות שלו לקנות מוצר או שירות חדש? אתם יודעים שיש מחקר שהוכיח שאנשים נוטים יותר לסגור עסקאות כאשר הם מאמינים שהם הגיעו לרכוש מוצר או שירות באופן אורגני ולא על ידי פרסום? שווה מחשבה.
 5. הודעות פוש!
  אחד היתרונות של הפיכת אתר לאפליקציה ושימוש באפליקציה על פני כל פלטפורמה אחרת היא היכולת שלכם לשלוח הודעת פוש אורגנית שלכם ישירות לטלפונים של כל מי שהוריד את האפליקציה שלכם, אין היום שיטה טובה ואיכותית יותר לתקשר עם לקוחות או להציע להם מוצר חדש, אפשר גם פשוט לברך אותם לשנה טובה או חג שמח כדי לחזק עמם את הקשר – הודעות פוש הן מלכה של תחום השיווק בעידן הסמארטפונים.

מקווים שהצלחנו לתת לכם פרספקטיבה נוספת לשיווק ופיתוח העסק שלכם, זה המקום להזכיר שאנו עומדים כאן לרשותכם בכל שאלה נושא או רעיון. צוות webtoapp כאן לרשותכם.

שיתוף:

וואטסאפ
טלגרם
אימייל

תוכן עניינים

התחילו עם אפליקציה משלכם כבר עכשיו
והאפליקציה מוכנה תוך 14 יום.

דילוג לתוכן